مقایسه املاک

خانه های لوکس متراژ به چه ملک هایی گفته می شود؟

خانه های لوکس متراژ به چه ملک هایی گفته می شود؟

خانه‌های لوکس می‌توانند چشم هر بیننده‌ای را با خود جلب کنند. خانه‌های لوکس امکاناتی دارند که آن را با دیگر خانه‌ها متفاوت می‌کند. امکاناتی در این خانه‌ها وجود دارد که آن‌ها متفاوت با دیگر خانه‌ها می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید که یک خانه لوکس چه ویژگی‌هایی دارد ما را در این مطلب از مسکن کومه همراهی کنید.

مسکن کومه، سامانه خرید، فروش و اجاره خانه

ویژگی‌های خانه لوکس چیست؟

خانه‌های لوکس از لحاظ بیرونی و درونی با خانه‌های دیگر متفاوت هستند. این تفاوت در زمینه‌های بسیاری مانند تفریحی، بهداشتی، امنیتی، ورزشی و … دیده می‌شود. از ویژگی‌های خانه لوکس می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

نمای بیرونی مجلل

ورودی زیبا و چشمگیر

متریال مناسب

هوشمند بودن

آشپزخانه مدرن

لاندری

سرویس بهداشتی لوکس

روف گاردن

تراس وسیع

ویو زیبا

موقعیت مکانی

اتاق ورزش

اتاق خواب مستر

در ادامه به توضیح تعدادی از این موارد می‌پردازیم:

نمای بیرونی مجلل

نمای بیرونی خانه لوکس

نمای یک ساختمان اولین محلی است که از یک ساختمان دیده می‌شود. تنها ویژگی که یک نما را متفاوت با نماهای دیگر ساختمان‌ها می‌کند به‌کارگیری متریال‌های مرغوب و طراحی مناسب برای آن است. حتی استفاده از نمای ساده می‌تواند به مینیمال بودن و در عین حال مدرن بودن ساختمان کمک کند.

ورودی زیبا و چشمگیر

ورودی خانه یکی از قسمت‌هایی است که می‌تواند تاثیر بسیاری در لوکس بودن خانه بگذارد. اگر ورودی خانه باریک است می‌توانید از آینه‌های بزرگ و قدی برای آن استفاده کنید. می‌توانید از گلدان‌های زیبا در ورودی خانه استفاده کنید یا یک قالیچه زیبا را برای دیزاین آن انتخاب کنید. پس بهتر است به ‌هیچ ‌عنوان سعی نکنید ورودی خانه را نادیده بگیرید. از مهم‌ترین عواملی که یک خانه را لوکس می‌کند این است که به کوچک‌ترین جزییات هم اهمیت بدهید.

هوشمند بودن

همه‌چیز به ظاهر خانه مرتبط نمی‌باشد. خانه‌های لوکس از یک سیستم هوشمند برخوردار هستند. تکنولوژی حرف اول را در خانه‌های  لوکس می‌زند چرا که افرادی که در تمام دنیا در خانه‌های لوکس زندگی می‌کنند، خانه‌های خود را با گوشی همراه کنترل می‌کنند. این خانه‌ها به شکلی طراحی می‌شوند که تمام سیستم صوتی و نوری در کف، سقف و یا دیوارهای خانه تعبیه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به‌وسیله‌ی یک گوشی یا کنترل تنظیم و خاموش و روشن کرد.

هوشمند و مدرن بودن جایگاه ویژه‌ای برای این دسته از خانه‌ها دارد و هرچه هوشمند بودن یک خانه بیشتر باشد، درجه لوکس بودن آن نیز بیشتر است.

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن در خانه لوکس

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک خانه لوکس است که باید به طراحی آن دقت کرد. در آشپزخانه عوامل مهم زیادی هستند که آشپزخانه را تبدیل به یک آشپزخانه‌ی لوکس می‌کنند. داشتن یک آشپزخانه با بار و کابینت جزیره ای نیاز به فضای زیادی دارد. در خانه‌های لوکس آشپزخانه‌ها بزرگ و شامل بهترین وسیله‌ها از برندهای معتبر دنیا هستند.

لاندری

لاندری‌روم در خانه‌های لوکس یک فضایی خدماتی به‌حساب می‌آید و شست‌وشو و اتو کردن لباس‌ها در آن انجام می‌گیرد. به دلیل فضای کوچک لاندری روم بهتر است از رنگ‌های روشن برای دیوارها، کمدها و لوازم استفاده شود.

روف گاردن

روف گاردن در خانه های لوکس

روف گاردن مجموعه‌ای از عملیات‌هایی است که برای ایجاد فضای سبز بر روی پشت‌بام انجام می‌گیرد. در واقع با این تکنولوژی می‌توان سقفی سبز را به‌وجود آورد. بسیاری از ساختمان‌ها و برج‌ها به‌دنبال ساخت یک فضای سبز کوچک بر روی پشت‌بام هستند.

اتاق ورزش

ساکنین خانه‌های لوکس در ساختمان خود جیم، مجموعه آبی، بخش‌هایی برای بازی کودک و بزرگسال (برای مثال سالن بیلیارد) دارند. وجود این امکانات ویژگی‌ غیرقابل انکار در ساختان‌های لوکس و اعیانی می‌باشد.

اتاق ورزش در آپارتمان های لوکس

در این مقاله در مورد ویژگی‌ها و امکانات یک خانه لوکس با شما صحبت کردیم. چنانچه شما نیز نظراتی در این زمینه دارید، آن‌ها را با تیم ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

نکات مهم در طراحی دکوراسیون زمستانی

با تغییر هر فصل برای لذت بیشتر از زیبایی‌های آن فصل...

ادامه مطلب

ساختمان شمالی بهتر است یا جنوبی؟

هنگامی که دنبال خرید خانه باشید، به تدریج با...

ادامه مطلب

انواع آسانسور و تفاوت های آنها چیست ؟ به همراه مقایسه و طبقه بندی

انواع اسانسور و کاربرد انها

ادامه مطلب

یک دیدگاه در “خانه های لوکس متراژ به چه ملک هایی گفته می شود؟”

  • سینا حسین زاده

    16 فوریه 2020 در3:44 ب.ظ

    نظرات خود را با تیم ما در میان بگذارید.

    پاسخ

پیوستن به گفتگو