مقایسه املاک

نکات اصلی و مهم بازسازی دکوراسیون خانه

نکات اصلی و مهم بازسازی دکوراسیون خانه

راهنمایی موثر و کاربردی ارزان قیمت برای باسازی خانه 

پس از گذشت زمان قطعا خانه هایمان نیاز به بازسازی دارند و باید داخل خانه را بازسازی کنیم و دکوراسیون داخلی را تغییر دهیم.زندگی ما با گذشت زمان تغییر می کند و بنابر مقدار تغییری که زندگی مان می کند باید طراحی داخل خانه مان نیز تغییر کنند. گاهی اوقات تغییرات میتواند بسیار کاربردی باشد و می تواند بتعث برخی اتفاقات زیبا و جالب در وجود افراد شود.در این بخش از دنیای مد ما قصد داریم تا شما را با برخی ترفندهای طراحی داخلی و بازسازی خانه ها به شما کمک کنیم.

۷ مورد مهم که باید در بازسازی خانه به ان توجه کنید

۱-رنگامیزی حرف اول را می زند:

قبل از رنگامیزی توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ مورد نظر خود دقت کنید و بگونه ایی انتخاب کنید که با نگاه کردن آن رویایتان به حقیقت بپیوندد.و نیازی نیست که هماهنگی داشته باشند یا خیر،ولی بهتر است خلاقانه تر پیش بروید و طبق علاقه انتخاب کنید.

بازسازی منزل - رنگ امیزی - کارگزاری املاک کومه

۲-پنجره هارا فراموش نکنید:

مبلمان و چیدمان آن یک اصل است ولی فراموش کردن تعبیه پنجره می تواند تمام زحمات شما را از بین ببرد و طراحی شما بیهوده شود.حتما به یاد داشته باشید که تعبیه پنجره ها می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و می تواند جلوه و زیبایی خاص و شگفت انگیزیبه خانه و دکوراسیون داخل آن بدهد.

بازسازی منزل - پنجره منزل - مسکن کومه

۳-رنگ های خنثی:

شما می توانید در طراحی و زیبا سازی خانه هایتان از رنگ های خنثی و زیبا استفاده کنید و با اضافه کردن بافت ها و لوازم جانبی زیبا که در طراحی می توانند به زیبایی خانه کمک کنند ، استفاده کنید.

رنگ خنثی - املاک کومه

۴-سقف ها:

سقف ها را ممکن است در طراحی نادیده بگیرید اما مهم است که بدانید سقف ها میتوانند نقش مهمی در در زیبایی و مبلمان ودکوراسیون خانه داشته باشند.اگر سقف خانه سفید باشد می تواند باعث بهتر دیده شدن کمد کتاب هایتان و کابینت ها شود.

سقف کناف - بازسازی منزل - مسکن کومه

۵-آینه های نصب روی دیوار:

بزرگترین راز قرار دادن آینه این است در قسمتی می باشد که بهترین لحظات را منعکس کند. دقت کنید آینه را در ابعاد ۵۷ اینچ انتخاب کنید تا بهتر بتوانید ببینید . حتی شما هم می توانید با اضافه کردن آینه ها باعث انعکاس بیشتر نور در خانه و اتاق شوید.

اینه کاری دیوار - بازسازی منزل - کارگزاری املاک کومه

۶-محل قرارگیری مبلمان:

برای افزایش جا برای استفاده از وسایل جانبی دکوری می توانید مبلمان را در کنج خانه جای دهید. این کار را باید در خانه هایی که فضای کمی برای جایگذاری دکوراسیون دارند ، استفاده کنید.و همین کار را هم میتوانید در دیگر اتاق ها انجام دهید . ولی اگر جای زیادی برای قرار گیری مبلمان داشتید می توانید مبلمان را به یکدیگر نزدیک کنید و یک فضای جالب و زیبا برای مکالمه بسازید.

چیدمان مبل- بازسازی منزل - مسکن کومه

۷-شکستن قوانین:

این بسیار آسان است که شما کارهای طراحی خانه تان انجام دهید.فراموش نکنید که فضایی که شما قصد دارید آنرا طراحی کنید ، خانه شماست و میتوانید آنرا به گونه ایی طراحی کنید که لذت ببرید و بادیدن آن شگفت زده شوید.تصمیم گیری های نحوه دکوراسیون ، میتواند بسیار مفرح و سرگرم کننده باشد ولازم است که بدانید این طراحی همیشگی نیست و میتوانید آنرا بعدها تغییر دهید.

بازسازی منزل - مسکن کومه

مطالب مرتبط

خانه های لوکس متراژ به چه ملک هایی گفته می شود؟

خانه‌های لوکس می‌توانند چشم هر بیننده‌ای را با خود...

ادامه مطلب

عجیب ترین ساختمان های دنیا

عجیب ترین خانه های دنیا را بشناسید

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو